fbpx

VASPITAČ-PU „CICBAN KLUB“ Banja Luka

PU „CICBAN KLUB“ Banja Luka

VASPITAČ-PU „CICBAN KLUB“ Banja Luka

Opis radnog mjesta
PU „CICBAN KLUB“
NIKOLE PAŠIĆA 9, BANjA LUKA
TELEFON: 065-961-211
e-mail : zlojutrodobrinka@gmail.com

raspisuje oglas za rad na neodređeno vrijeme:

VASPITAČ PREDŠKOLSKE USTANOVE SA POLOŽENIM STRUČNIM ISPITOM …… 1 IZVRŠILAC

Oglas je otvoren do 31.01.2023. godine a kandidati mogu da se prijave na oglas sljedeće kontakte :
PU „CICBAN KLUB“
NIKOLE PAŠIĆA 9, BANjA LUKA
TELEFON: 065-961-211
e-mail : zlojutrodobrinka@gmail.com

Izvor: Zavod za zapošljavanje Republike Srpske.

Broj izvršilaca: 1

Datum isteka: 31.01.2023

Datum objave: 11.01.2023

Lokacija: Banja Luka

Napomena:

Oglasi koje objavljujemo na web stranicama www.agencijaspektar.com su podijeljeni u dvije grupe: oglase Agencije i one koje preuzimamo iz sredstava javnog informisanja. Svi oglasi su preneseni u obliku u kojem su objavljeni u novinama, te nismo u mogućnosti da garantujemo tačnost istih ukoliko u originalnoj formi (u medijijma u kojima je objavljen) nije tačno prenesen, što nema povezanosti sa radom zaposlenih Agencije. U svakom slučaju savjetujemo svim kandidatima da provjere iste kod poslodavca koji oglašava potrebu za radnicima jer se uslovi konkursa mogu promijeniti u međuvremenu.