fbpx

Vođa obezbjeđenja internog kvaliteta u proizvodnji Laktaši

Ovaj oglas je istekao
mahle, konkurs za posao

Firma „MAHLE Electric Drives Bosnia“ doo raspisuje oglas za prijem u radni odnos:

Opis radnog mjesta:

  • Prati stanje internog škarta i učestvuje u timskom rješavanju problema internog kvaliteta,
  • učestvuje u analizama uzroka reklamacija i realizaciji propisanih mjera sa stanovišta kvaliteta,
  • izrađuje izvještaje kvaliteta u cilju prikaza stanja internog kvaliteta, za potrebe preduzeća i korporacije,
  • obezbjeđuje implementaciju zahtjeva standarda ISO 9001 i IATF 16949 standarda, standarda kupaca, kao i internih standarda korporacije sa stanovišta kvaliteta,
  • vrši interne audite po gore navedenim standardima,
  • rukovodi radom vođa procesne kontrole po proizvodnim programima,
  • učestvuje u SFM3 sastancima proizvodnje, sa stanovišta kvaliteta,
  • usko sarađuje sa CQE (inženjer za kvalitet kupaca) u cilju obezbjeđenja kvaliteta proizvoda po zahtjevima dokumentacije kupaca, kao i specijalnim zahtjevima kupaca,
  • u svom radu je odgovoran rukovodiocu službe kvaliteta.

Uslovi:

  • Status diplomiranog inženjera tehničkog fakulteta (mašinski, elektro, tehnološki),
  • poželjno posjedovanje sertifikata internog auditora po ISO 9001,
  • posvećenost timskom radu,
  • poželjno dobro znanje engleskog jezika,
  • želja za sticanjem i primjenom novih znanja,
  • mogućnost putovanja u inostranstvo,
  • vozačka B kategorije.

Kandidati mogu poslati svoje prijave (CV) za posao Vođa obezbjeđenja internog kvaliteta u proizvodnji Laktaši na navedene mail adrese: mara.raulic@ba.mahle.comtihana.damjanovic@ba.mahle.com ili putem opcije “Prijavite se za posao”.

Kadrovska služba:

Damjanović Tihana

051/535-489

Raulić Mara

066/586-131

Broj izvršilaca: 1

Datum isteka: 06.08.2022

Datum objave: 07.07.2022

Lokacija: Laktaši