fbpx

Vozač C kategorije Split, Vis, Hrvatska

Ovaj oglas je istekao
Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, traži saradnika za poziciju:

Opis posla:

  • Vožnja malih kamiona (oko 12 paleta) na relaciji: Dugopolje-Brač, Dugopolje-Hvar, Dugopolje-Šolta, Dugopolje-Orebić.

Uslovi:

  • Vozačka dozvola C kategorije,
  • kod 95, završena srednja škola za vozača ili položen vozački ispit prije 2009.godine, jedan od navedenih uslova.

Poslodavac nudi:

  • Sezonski posao sa mogućnošću stalnog zaposlenja,
  • obezbjeđenu radnu i boravišnu dozvolu,
  • neto platu za standardni fond sati (u skladu sa zakonom o radu) oko 7000 kuna 950 Eur-a, za šest dana rada, mogućnost dodatne zarade,
  • obezbjeđen smješaj i jedan dio troškova za hranu.

Prijave za posao Vozač C kategorije Split, Vis, Hrvatska, možete slati putem opcije “Prijavite se za posao”, ili putem Viber 065/200-444.

Napomena: Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Broj izvršilaca: 3

Datum isteka: 30.06.2022

Datum objave: 16.05.2022

Lokacija: Split, Hrvatska