fbpx

Vozač – dostavljač (m/ž) Sarajevo – Istočno Sarajevo

Beokolp traži radnike za područje BiH

BEOKOLP - BH d.o.o. preduzeće koje je generalni uvoznik i distributer većine štampanih izdanja, zbog potrebe širenja svoje mreže i povećanja obima posla raspisuje konkurs:

Vozač - dostavljač (m/ž) Sarajevo - Istočno Sarajevo

Opis posla:

  • Distribucija štampe u domaćem prometu,
  • upravljanje propratnom dokumentacijom,
  • priprema štampe za podijelu,
  • podjela štampe,
  • briga o tehničkoj ispravnosti vozila i opreme koja se nalazi u vozilu.

Uslovi:

  • SSS srednja stručna sprema,
  • vozačka dozvola “B” kategorije,
  • iskustvo na sličnim ili istim poslovima,
  • spretnost, marljivost i odgovornost,
  • stalno prebivalište u Istočnom Sarajevu – Sarajevu,
  • profesionalan odnos prema kolegama i poslovnim saradnicima.

Vrsta zaposlenja:

  • Radni odnos na neodređeno radno vrijeme uz inicijalni probni rad.

Prijave za posao Vozač – dostavljač (m/ž) Sarajevo – Istočno Sarajevo možete slati putem opcije “Prijavite se za posao”.

Kontakt telefon 066 372 341 (Mladen Šušljik)

E-mail: mladen.susljik@beokolp.ba

    Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

    Broj izvršilaca: 2

    Datum isteka: 25.08.2022

    Datum objave: 26.07.2022

    Lokacija: Sarajevo - Istočno Sarajevo