fbpx

Vozač – dostavljač za regiju Banja Luka

konkurs za posao, mališić

Distributerska tvrtka „MALIŠIĆ“ EXPORT-IMPORT d.o.o., Čitluk,  r a s p i s u j e N A T J E Č A J za popunu radnog mjesta

Vozač - dostavljač za regiju Banja Luka

Opis posla

  • Vrši prijevoz i dostavu robe iz prodajnog asortimana društva cestovnom, domaćem prometu,
  • obavlja poslove vožnje i prijevoza vozila tvrtke,
  • brine se o tehničkoj ispravnosti vozila i higijeni vozila,
  • radi na održavanju vozila,
  • priprema i vozi vozilo na tehnički pregled,
  • odgovara za vozilo dok ga vozi , kao i za alat i drugi materijal koji se nalazi uz vozilo,
  • obavlja i druge srodne poslove u okviru svoje stručne spreme.

Osnovni uvjet:

  • Vozačka dozvola C kategorije i položen državni ispit za KV vozača motornih vozila, te posjedovanje kartice za digitalne tahografe,
  • najmanje SSS,
  • poželjno radno iskustvo.

Ostali uvjeti:

  • Komunikativnost i profesionalan odnos prema poslu,
  • osoba s iznimnim smislom za organizaciju, točnost i pravovremenost,
  • odgovorna, stabilna i smirena osoba,
  • brzo usvajanje protokola funkcioniranja trgovačkog društva,
  • brza prilagodba radnom timu.

Prijave s fotografijom za posao Vozač – dostavljač za regiju Banja Luka možete slati putem opcije “Prijavite se  za posao”.

Više o tvrtci:
www.malisic.ba
www.facebook.com/malisic.export.import/?ref=ts&fref=ts

    Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

    Broj izvršilaca: 3

    Datum isteka: 10.08.2022

    Datum objave: 28.07.2022

    Lokacija: Banja Luka