fbpx

Vozač – kurir Banja Luka

Smart Logistic raspisuje konkurs za prijem u radni odnos:

Vozač - kurir Banja Luka

Opis radnog mjesta:

  • Vrši dostavu / preuzimanje pošiljki po utvrđenim procedurama i uputstvima,
  • vrši uredno zaduženje/razduženje u magacinu,
  • odgovara za ispravnost, tačnost i kompletnost izdatih tovarnih listova i ostale prateće dokumentacije,
  • vodi računa o urednosti i opremljenosti vozila, prijavljuje kvarove vozila,
  • promoviše i prezentuje usluge transporta firme.

Opšti uslovi:

  • Minimalno SSS – III ili IV stepen,
  • vozačka dozvola “B” (poželjno i “C”) kategorije,
  • obavezno radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima,
  • fleksibilnost i samostalnost u radu, dinamičnost, komunikativnost,
  • uslužnost, sposobnost prilagođavanja radu u grupi.

Prijave za posao Vozač – kurir Banja Luka možete slati putem opcije “Prijavite se za posao”.

    Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

    Broj izvršilaca: 1

    Datum isteka: 12.07.2022

    Datum objave: 13.06.2022

    Lokacija: Banja Luka