fbpx

Vozač motornog vozila / Dostavljač Laktaši

Trenutno smo u potrazi za kandidatom koji će se našem timu pridružiti na poziciji:

Opis poslova i odgovornosti:

  • Upravlja motornim vozilom,
  • odgovara za sigurnost pošiljke i drugog tereta u vozilu od momenta prijema do momenta predaje,
  • dostavlja robu kupcima u skladu sa dogovorenim rutama i planiranim vremenom isporuke,
  • vodi brigu o parkiranju i obezbjeđenju vozila,
  • vrši zaduženje i razduženje po povratku sa dostave.

Potrebne kvalifikacije i uslovi:

  • KV vozač motornih vozila,
  • položen državni ispit za vozača,
  • jedna godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima,
  • vozačka dozvola C kategorije.

Kandidati mogu poslati prijave za posao Vozač motornog vozila / Dostavljač Laktaši putem opcije “Prijavite se na posao”.

    Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

    Broj izvršilaca: 1

    Datum isteka: 16.02.2023

    Datum objave: 17.01.2023

    Lokacija: Laktaši